Satılık hatasız boyasız ikinci el kırkayak Scania kamyon

Bu ilana ait fotoğraf bulunmamaktadır
2000 model Scania 94 marka kırkayak kamyon ikinci sahibinden satılıktır. bu temizlikte araç aynı modelde kesinlikle bulamazsınız. masrafsız bir araç iki adet çadır ile birlikte verilecektir.. aracımız kesinlikle hatasız, boyasız ve kazasızdır... ilk sahibinden alınmıştır. kamyonun motoru yetkili scania servisinde sıfır yapılmış olup bütün parçaları orjinal kullanılmıştır.. şuan ki kmsi 123.000 km dedir. çekici lastikleri %95, ön lastikler %85, dingiller %50 iyi durumdadır.. dingil yorklu..orjinal denge kolu vardır. çift ilaveli ahşap kasası tüv ölçülerine uygundur. elektrikli cam-vebosto-merkezi kilit bakımları yeni yapılmış kesinlikle masrafsızdır... pazarlık olmaz.

Hızlı arama: ikinci el scania kırkayak sahibinden scania kırkayak satılık scania kırkayak ucuz scania kırkayak scania kırkayak fiyatları 2.el scania kırkayak scania 94 kırkayak

Kategori: İkinci El Araç > Kamyon TırDurum: Sahibinden satılık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 17.3.2011Şehir: Ankaraİlan no: 10980
Marka: Scania Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!