%100 türk malı olan seyyar borvek!

HKMGRUP MAKİNA Formu bozulan deliklerin onarımı için portatif delik işleme (seyyar bara) makinalarının satışını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Bu makinalar, Deforme olmuş yada işlenmesi gereken her tür delik, yatak, kovan , rulman yatakları, iş makineleri mil yatakları, bom yatakları, vinç mil yatakları, aleminyum enjeksiyon kalıp burç yatakları daha sayamadığımız işlenmesi gereken tüm delikler ’seyyar borvek’ makinalarımızla profesyonel nitelikte en ince detay atlamadan hedef ’sıfır hata’zihniyetiyle bulunduğunuz yere gelerek hizmet vermekteyiz.Sizlere gerek zamandan gerekse ekonomik yönden büyük ölçüde tasarruf sunmaktayız.Aşınan tüm deliklerin yerinde onarımı için kullanılmaktadır. Özellikle, şantiye ortamında arızalanan bir iş makinasının onarımı için, işlenecek parçanın sökülmesi, en yakın atölyeye sevk edilmesi, burada deliğin işlenip, el ile kaynak dolgusu yapılması, tekrar şantiyeye gönderilip montajının yapılması, hem çok uzun zaman almakta, hem de çok maliyetli olmaktadır.
Vereceğimiz torç kaynak makinasına bağlanarak delik içi ve dışı kaynak da yapabilmektedir.Yatay-dikey her tür pozisyonda çalışabilen bu cihazlar ile delik işlemek artık çok kolay.!!!
NOT: TAKLİTLERİMİZDEN KAÇININ, MAKİNAMIZ PATENTLİDİR.

Hızlı arama: seyyar bara seyyar borvek borwerk seyyar torna

Kategori: Hizmet > SanayiDurum: Sahibinden satılık sıfır
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 12.1.2014Şehir: İstanbulİlan no: 25538
Model Yılı: 2011Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
joni 14.11.2022 12:54:24
Borbek almak istyiorum. detay alabilir miyim.
ÖMER KARA 27.1.2015 16:43:15
Yarın için kiralık SEYYAR BORVEK lazım
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!