KIRALIK UZUN BOM KATO

ED MAKINE

TÜM TONAJLARDA

2014
MODEL VE UZUN BOMLU EKSKAVATÖRLER

SIFIR ARIZA ILE ISLERINIZ YARIM KALMAZ

Is makinelerinin operasyonel kiralanmasi konusunda Türkiye’de profesyonel anlamda faaliyet gösteren is makinesi kiralama sirketidir...

Bu islevselligi gerek yetismis teknik ekibi, gerek yetismis operatör kadrosu ve gerekse is makinasi parki ile saglamaktadir.

Bünyesinde bulundurdugu genis makine parki ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyaciniza kendi yetistirmis oldugu operatörlerinin kullaniminda olan makinelerle destek verebilecek yapidadir.

ED MAKINE parkinda; hemen hemen dünya çapinda kalitesi ve verimliligi ile ün yapmis tüm marka ve tipte long reach excavatör, teleskopik bomlu ekskavatör, su ekskavatörü, amfibik ekskavatör, dozer, loder, greyder, mobil konkasör, mobil elek, paletli ve lastikli kiricili kovali ekskavatör, toprak silindiri, yama silindiri, beko loder, forklift, v.b. bulundurmaktadir.

ED MAKINE

KIRALAMA DANISMANI

ERTUGRUL BEY

+90 212 472 79 80

+90 535 724 51 02


IS MAKINESI KIRALAMADA ÇÖZÜM ORTAGINIZ

Hızlı arama: kiralik uzun bomlu ekskvatör kiralik long reach kiralik uzun armli excavatör kiralik teleskopik bomlu ekskavatör kiralik dozer kiralik greyder kiralik silindir

Kategori: Insaat - Yol - Tasima > EkskavatörDurum: Sahibinden kiralık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 8.5.2019Şehir: İstanbulİlan no: 26013
Model Yılı: 2014Marka: DigerTakas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!