KİRALIK UZUN BOM KATO

ED MAKİNE

TÜM TONAJLARDA

2014
MODEL VE UZUN BOMLU EKSKAVATÖRLER

SIFIR ARIZA İLE İŞLERİNİZ YARIM KALMAZ

İş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye’de profesyonel anlamda faaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir...

Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknik ekibi, gerek yetişmiş operatör kadrosu ve gerekse iş makinası parkı ile sağlamaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu geniş makine parkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğu operatörlerinin kullanımında olan makinelerle destek verebilecek yapıdadır.

ED MAKİNE parkında; hemen hemen dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte long reach excavatör, teleskopik bomlu ekskavatör, su ekskavatörü, amfibik ekskavatör, dozer, loder, greyder, mobil konkasör, mobil elek, paletli ve lastikli kırıcılı kovalı ekskavatör, toprak silindiri, yama silindiri, beko loder, forklift, v.b. bulundurmaktadır.

ED MAKİNE

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

+90 212 472 79 80

+90 535 724 51 02


İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Hızlı arama: kiralık uzun bomlu ekskvatör kiralık long reach kiralık uzun armlı excavatör kiralık teleskopik bomlu ekskavatör kiralık dozer kiralık greyder kiralık silindir

Kategori: İnşaat - Yol - Taşıma > EkskavatörDurum: Sahibinden kiralık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 8.5.2019Şehir: İstanbulİlan no: 26013
Model Yılı: 2014Marka: DiğerTakas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!