kiralik silindir

ED MAKINE
Is makinelerinin operasyonel kiralanmasi konusunda Türkiye’de profesyonel anlamda faaliyet gösteren is makinesi kiralama sirketidir...

Bu islevselligi gerek yetismis teknik ekibi, gerek yetismis operatör kadrosu ve gerekse is makinasi parki ile saglamaktadir.

Bünyesinde bulundurdugu genis makine parki ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyaciniza kendi yetistirmis oldugu operatörlerinin kullaniminda olan makinelerle destek verebilecek yapidadir.

ED MAKINE parkinda; hemen hemen dünya çapinda kalitesi ve verimliligi ile ün yapmis tüm marka ve tipte dozer, teleskopik ekskavatör, su ekskavatörü,amfibik ekskavatör,loder, greyder, mobil konkasör, mobil elek, paletli ve lastikli kiricili kovali ekskavatör, toprak silindiri, yama silindiri,altyapi silindileri, beko loder, forklift, v.b. bulundurmaktadir.
kiralik silindir
kiralik dozer
kiralik konkasör
kiralik ekskavatör
kiralik greyder
kiralik mobil konkasör
kiralik kepçe
kiralik uzun bom ekskavatör
kiralik jcb
kiralik dozer
kiralik uzun bomlu ekskavatör
kiralim mini kepçe
kiralik mini kato
kiralik is makinesi
kiralik is makinasi
kiralik crusher
kiralik elek
kiralik mobil konkasör
kiralik mobil elek
kiralik kato
ED MAKINE
KIRALAMA DANISMANI
ERTUGRUL BEY
0 212 472 79 80
0 535 724 51 02
www.edmakine.com
IS MAKINESI KIRALAMADA ÇÖZÜM ORTAGINIZ

Hızlı arama: kiralik kato kiralik ekskavatör kiralik kepçe kiralik mobil elek kiralik konkasör kiralik silindir kiralik jcb kiralik beko kiralik loder kiralik greyder kiralik dozer

Kategori: Silindir > Yol SilindiriDurum: Sahibinden kiralık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 8.5.2019Şehir: İstanbul / Büyükçekmeceİlan no: 38195
Model Yılı: 2016Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!