kiralık silindir

ED MAKİNE
İş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye’de profesyonel anlamda faaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir...

Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknik ekibi, gerek yetişmiş operatör kadrosu ve gerekse iş makinası parkı ile sağlamaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu geniş makine parkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğu operatörlerinin kullanımında olan makinelerle destek verebilecek yapıdadır.

ED MAKİNE parkında; hemen hemen dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte dozer, teleskopik ekskavatör, su ekskavatörü,amfibik ekskavatör,loder, greyder, mobil konkasör, mobil elek, paletli ve lastikli kırıcılı kovalı ekskavatör, toprak silindiri, yama silindiri,altyapı silindileri, beko loder, forklift, v.b. bulundurmaktadır.
kiralık silindir
kiralık dozer
kiralık konkasör
kiralık ekskavatör
kiralık greyder
kiralık mobil konkasör
kiralık kepçe
kiralık uzun bom ekskavatör
kiralık jcb
kiralık dozer
kiralık uzun bomlu ekskavatör
kiralım mini kepçe
kiralık mini kato
kiralık iş makinesi
kiralık iş makinası
kiralık crusher
kiralık elek
kiralık mobil konkasör
kiralık mobil elek
kiralık kato
ED MAKİNE
KİRALAMA DANIŞMANI
ERTUĞRUL BEY
0 212 472 79 80
0 535 724 51 02
www.edmakine.com
İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Hızlı arama: kiralık kato kiralık ekskavatör kiralık kepçe kiralık mobil elek kiralık konkasör kiralık silindir kiralık jcb kiralık beko kiralık loder kiralık greyder kiralık dozer

Kategori: Silindir > Yol SilindiriDurum: Sahibinden kiralık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 8.5.2019Şehir: İstanbul / Büyükçekmeceİlan no: 38195
Model Yılı: 2016Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!