Ryk-1000 Yarı Otomatik Bardak Kapatma Makinası

Ryk-1000 Yarı Otomatik Bardak Kapatma Makinası - foto 1
Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinası

Renas RYK-1000 Bardak ve Folyo kapatma Makinası,80 mm ve 120 mm çapındaki bardakları kapatmak için tasarlanmış, kullanımı kolay, az yer kaplayan, düşük elektrik tüketimine sahip, pratik bir makinadır. Özellikle günde 4000 adet ve altı çalışan işletmelere uygundur.

Renas RYK-1000 Bardak kapatma makinasıile birlikte gelen küçültme kalıbı sayesinde, aynı makinada, isterseniz 80 mm, istersenizde 120 mm çapındaki bardakların ağzına folyo yapıştırabilirsiniz. İki boyut arasında geçiş son derece kolaydır.

Renas RYK-1000 bardak kapatma makinası,isterseniz bobin şeklinde sürekli form olarak gelen, pp, Triplex, polietilen, Monoplex, dublex, alüminyum folyo gibi, içten lamineli tüm ambalaj çeşitlerinde, dilerseniz de, tek tek gelen alüminyum folyolarda sorunsuz olarak yapıştırma yapabilir.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinası,manuel bir makina olmasına rağmen, üzerinde bulunan hizalama noktası sayesinde fotosel işaretli baskılarınızda her zaman aynı noktadan yapıştırma sağlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan ısı ayarı sayesinde, birçok ambalaj çeşidin de sorunsuz olarak çalışmaya uygundur.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinasındabulunan dahili kesme bıçağı sayesinde, bobin şeklinde gelen ambalajlardan, yapıştıracağınız çaptaki ürünü ikinci bir işleme gerek kalmadan çıkartır. Ayrıca Firmamızdan temin edebileceğiniz 95 mm nin altındaki çaplar için gerekli dönüşüm aparatı sayesinde, Ayran, Pamuk şekeri, Acuka, çeşitli mezeler, sütlü tatlılar, çiü köfte, soğuk salatalar ve yemekler v.b. ürünleri rahatlıkla kapatabilirsiniz. Makinanın Bıçağının kesme çapı kase çapı küçültüldüğünde dahi 95 mm genişliktedir. Dilerseniz bıçağı sökerek devre dışı bırakabilirsiniz.

Renas RYK-1000 Manuel Bardak Kapatma Makinasındakapatacağınız kase ve bardakları, firmamız tarafından üretilen yada ithal edilen birçok çeşit dolum makinası ile pratik ve hesaplı olarak doldurabilirsiniz.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinası,1 yıl boyunca tüm fabrikasyon hatalara karşı RENAS MAKİNA Garantisi Altındadir.

Hızlı arama: terazili dolum dolum makinası paketleme makinası paketleme makineleri vakum makinası

Kategori: Ambalaj Makinaları > Ambalaj MakineleriDurum: Mağazadan satılık sıfır
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 28.3.2017Şehir: İstanbul / Üsküdarİlan no: 40648
Model Yılı: 2017Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
Anty Suryanty Amiruddin 21.8.2022 15:40:50
Otomatik Bardak Kapatma Makinası almak istiyorum
erhan yıldız 27.4.2018 13:35:50
SELAM MAKİNA DURUYORSA ALMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!