Ryk-1000 Yari Otomatik Bardak Kapatma Makinasi

Ryk-1000 Yari Otomatik Bardak Kapatma Makinasi - foto 1
Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinasi

Renas RYK-1000 Bardak ve Folyo kapatma Makinasi,80 mm ve 120 mm çapindaki bardaklari kapatmak için tasarlanmis, kullanimi kolay, az yer kaplayan, düsük elektrik tüketimine sahip, pratik bir makinadir. Özellikle günde 4000 adet ve alti çalisan isletmelere uygundur.

Renas RYK-1000 Bardak kapatma makinasiile birlikte gelen küçültme kalibi sayesinde, ayni makinada, isterseniz 80 mm, istersenizde 120 mm çapindaki bardaklarin agzina folyo yapistirabilirsiniz. Iki boyut arasinda geçis son derece kolaydir.

Renas RYK-1000 bardak kapatma makinasi,isterseniz bobin seklinde sürekli form olarak gelen, pp, Triplex, polietilen, Monoplex, dublex, alüminyum folyo gibi, içten lamineli tüm ambalaj çesitlerinde, dilerseniz de, tek tek gelen alüminyum folyolarda sorunsuz olarak yapistirma yapabilir.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinasi,manuel bir makina olmasina ragmen, üzerinde bulunan hizalama noktasi sayesinde fotosel isaretli baskilarinizda her zaman ayni noktadan yapistirma saglayabilirsiniz. Üzerinde bulunan isi ayari sayesinde, birçok ambalaj çesidin de sorunsuz olarak çalismaya uygundur.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinasindabulunan dahili kesme biçagi sayesinde, bobin seklinde gelen ambalajlardan, yapistiracaginiz çaptaki ürünü ikinci bir isleme gerek kalmadan çikartir. Ayrica Firmamizdan temin edebileceginiz 95 mm nin altindaki çaplar için gerekli dönüsüm aparati sayesinde, Ayran, Pamuk sekeri, Acuka, çesitli mezeler, sütlü tatlilar, çiü köfte, soguk salatalar ve yemekler v.b. ürünleri rahatlikla kapatabilirsiniz. Makinanin Biçaginin kesme çapi kase çapi küçültüldügünde dahi 95 mm genisliktedir. Dilerseniz biçagi sökerek devre disi birakabilirsiniz.

Renas RYK-1000 Manuel Bardak Kapatma Makinasindakapatacaginiz kase ve bardaklari, firmamiz tarafindan üretilen yada ithal edilen birçok çesit dolum makinasi ile pratik ve hesapli olarak doldurabilirsiniz.

Renas RYK-1000 Bardak Kapatma Makinasi,1 yil boyunca tüm fabrikasyon hatalara karsi RENAS MAKINA Garantisi Altindadir.

Hızlı arama: terazili dolum dolum makinasi paketleme makinasi paketleme makineleri vakum makinasi

Kategori: Ambalaj Makinalari > Ambalaj MakineleriDurum: Mağazadan satılık sıfır
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 28.3.2017Şehir: İstanbul / Üsküdarİlan no: 40648
Model Yılı: 2017Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
erhan yildiz 4/27/2018 1:35:50 PM
SELAM MAKINA DURUYORSA ALMAK ISTIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!