RYPM250 Yatay Paketleme Makinası

RYPM250 Yatay Paketleme Makinası - foto 1
RYPM250 yatay paketleme makinası son derece pratik ve sessiz olarak çalışmaktadır.

Bu makina ile peçete, çatal bıçak, tabak gibi yatay paketlemeye uygun birçok ürünün paketleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Opsiyonel olarak kodlama cihazı ekleyebilirsiniz. Kodlama cihazı ile birlikte ürünlere SKT gibi bilgilerin girişlerini sağlayabilirsiniz.

RYPM250 yatay paketleme makinası, kolay ayarlanabilen genişlik özelliğine sahiptir. Aynı makine ile birçok ürünün paketleme işlemlerini yapabilir ve kısa zamanda ambalaj genişliğini ayarlayabilirsiniz.

Ürün ile temas edilen noktaları paslanmaz kromdan üretilmiştir. Bu açıdan hijyenik üretim koşullarını karşılamaktadır.

PLC ekranının kullanımı son derece kolaydır. Teknik bilgi gerektirmeden PLC kontrol ekranı üzerinden makinanın dolum gramajı, ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı gibi bilgilerin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Üzerinde bulunan gerekli miktardaki step ve servo motorlar sayesinde, ambalaj firesi vermez. Ayrıca pozisyonlandırılmış durma fonksiyonu sayesinde, duruş ve başlama sırasında ambalaj israfı yapmaz.

RYPM250 yatay paketleme makinası alt yapı olarak gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Herhangi bir ayar için manuel müdahele gerektirmez. Dolayısıyla her ayar yapmanız gerektiği durumlarda çokça vakit harcamanız gerekmemektedir.

Hassas fotosel sistemi sayesinde baskılı ürünlerde de rahatlıkla çalışılabilir.

Makinanın yapıştırma çeneleri ayarlanabilmektedir. Bu özellik sayesinde ince ve kalın birçok ambalaj çeşidinde sorunsuzca çalışabilirsiniz.

Bol yedek parça ve uygun fiyatlı teknik servis maliyetleri sayesinde hiçbir zaman üretiminiz aksamaz, yarı yolda kalmazsınız.

RYPM250 yatay paketleme makinası ayarı kolayca yapılabilen ürün besleme seperatörlerine sahiptir. Bu sayede ürün değişimleri son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Hızlı arama: paketleme makinası

Kategori: Endüstriyel Makineler > Ambalaj & PaketlemeDurum: Sahibinden satılık sıfır
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 15.8.2019Şehir: İstanbul / Üsküdarİlan no: 44502
Model Yılı: 2019Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!