BİTKİSEL GIDA TAKVİYESİ DOLUM MAKİNASI

BİTKİSEL GIDA TAKVİYESİ DOLUM MAKİNASI - foto 1
Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinasının Genel Özellikleri

Bitkisel Gıda Takviyesi dolum makinasi; gıda takviyesi, ilaç, prebiotik, hayvansal ilaçlar, ekstraktlar vb. kapsül çeşitlerinin üretimi için kullanabileceğiniz bir makinadır.
Yarı otomatik bir makina olmasına rağmen, tek personel ile saatte 60 000 kapsül üretim kapasitesine ulaşabilirsiniz.
Yarı otomatik bitkisel gıda takviyesi dolum makinası, özellikle reçineli ürünler, bitki ekstraktları vb. ürünlerin dolumunda tam otomatik makinalara göre çok daha başarılı ve sorunsuz olarak çalışan bir makinadır.
Yarı otomatik olmasına rağmen, personelin tek yapması gereken kapsül kalıbını istasyonlar arasına taşımaktır, makina, kapsül dizme, dolum ve birleştirme işlemlerini kendisi yapmaktadır.
Bitkisel gıda takviyesi dolum makinası, dolum bölümündeki hız ayarları sayesinde, hassas dozajlama yapabilirsiniz, dozaj ayarı yapabileceğiniz bir makinadır.
Hesaplı kalıp ücretleri ile, tek makina ile birçok kapsül boyutunda ve farklı gramaj ayarlarında çalışabilirsiniz.
Tüm kapsül boyutlarına uyarlanabilmektedir. Kalıp setleri son derece hesaplıdır. Makinamız ile birlikte sipariş esnasında belirttiğiniz 1 takım kalıp ücretsiz olarak verilmektedir.
Firmamızın yıllardır sattığı ve birçok referansının olduğu modellerden birisidir. Bu modelin de yedek parçaları yine diğer makinalarda olduğu gibi yüksek stoklu olarak yedek parça depomuzda bulunmaktadır.
Firmamız Bu modelin yaklaşık olarak 11 yıldır ithalatını yapmaktadır, teknik servis konusunda Türkiye’ deki en bilgili ekibe sahibiz, sarf malzemelerin neredeyse tamamını stoklu olarak tutmaktayız, makinayı Güvenerek sipariş edebilirsiniz.
Firmamız prensip gereği kendi satmadığı makinalara teknik servis hizmeti vermemektedir. Ancak Kapsül dolum makinalarına teknik servis verilmesi konusunda tecrübeli firma sayısının azlığı ve sosyal sorumluluk gereği, başka firmalardan da aldığınız kapsül dolum makinalarına da ücrete tabi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.


Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinesi - Diğer Detaylar

Standart olarak kullanılan 0 ve 00 boyutlarındaki kalıpların fiyatları 1670 USD’dir termin süresi yaklaşık 30 iş günüdür.
Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl boyunca RENAS MAKİNA garantisi altındadır.
Makinamızın CE ve LVD belgeleri bulunmaktadır, Ayrıca EUR1, ATR veya CO belgeleri verebiliriz.

Diğer Ürünlerimizi İncelemek İçin:https://www.renasmakina.com/
Kategori: Endüstriyel Makineler > SanayiDurum: Sahibinden satılık ikinci el
İlan Veren: Renas MakinaFiyat: 128.250.000 TLTelefon İş: 02164708374 Cep: 02164708374
İlan tarihi: 22.9.2020Şehir: İstanbul / Adalarİlan no: 45943
Model Yılı: 2020Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!