Sahibinden Satılık Mitsubishi L 200 Magnum Çok Temiz Arazi Arabası

Sahibinden Satılık Mitsubishi L 200 Magnum Çok Temiz Full Bakımlı.. Araçta kaza, çarpma ya da göçük yoktur. Kilometresi orjinaldir ve 87.000 dedir. En son bakımları 1000 kilometre önce yapılmıştır olup triger kayışı, direksiyon kayışı, gergi bilyaları,motor yağı, yağ filtresi, mazot filtresi, polen filtresi, klima gazına bakılmıştır. 4x4 çekişli mükemmel arazi performansına sahiptir, altının yüksek olması ve mitsubishinin süper select arazi şanzımanıyla arazide tam bir iş makinası görevini görür. Araç resimlerden de görüldüğü gibi çok temizdir. Şuan üzerinde 1000 kilometre kullanılmış Michelin Alpine kış lastikleri vardır. Ayrıca arka yük bölümünde fabrikasyon kapağı vardır. Mitsubishi Magnum 34.000 TL fiyata satılıktır.

Hızlı arama: araba mitsubishi l200 ikinci el mitsubishi magnum sahibinden mitsubishi magnum satılık mitsubishi magnum ucuz mitsubishi magnum mitsubishi magnum fiyatları 2.el mitsubishi magnum mitsubishi magnum

Kategori: İkinci El Araç > İkinci El ArabaDurum: Sahibinden satılık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 23.9.2010Şehir: Tekirdağİlan no: 6269
Marka: MitsubishiTakas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!