Uygun Fiyata Avant 520 Çok Amaçlı Belden Kırma Mini iş Makinası

Bu ilana ait fotoğraf bulunmamaktadır
Kendine has belden kırmalı ana gövde tasarımı, operatörün rahatını, iş verimini ve kalitesini arttıracak ek özellikleri ile AVANT’ı sınıfının rakipsiz makinesi yapmaktadır. AVANT ataşman bağlantı sistemi ataşmanların makineye kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde bağlanmalarını garanti eder. Kubota Dizel motor. 350- 1400 kg ağırlığına kadar kolaylıkla taşır. Bu kadar güçlü donatısına rağmen dar alanlarda rahatlıkla çalışabilecek kabiliyet ve ölçülerdedir. MAX.1700 kg ağırlığı sayesinde Makineyi nakletmek için kamyon tutmanız gerekmiyor, römorkla bile taşıyabilirsiniz. Kademesiz hidrostatik transmisyona sahiptir. Hidrolik pilot kumandalı, değişken deplasmanlı sürüş pompası sayesinde kolay ve yumuşak sürüşe sahip olup sürüş sisteminde aşınacak parçası yoktur. Geniş seçenek yelpazesi farklı kabin seçeneği, arka hidrolik çıkışlar, serbest kol hareketi, hassas zeminler için yumuşak yürüyüş sistemi ve çok sayıda isteğe bağlı ilaveler sayesinde operatöre daha fazla konfor, ve kullanım kolaylığı sağlar. Avant 520 Çok Amaçlı Belden Kırma Mini iş Makinası 14.400 Euro fiyata satılıktır.

Hızlı arama: belden kırma satılık belden kırma çok amaçlı mini iş makinası sahibinden mini iş makinası satılık mini iş makinası ucuz mini iş makinası mini iş makinası fiyatları avant mini iş makinası avant 520

Kategori: İş MakinalarıDurum: Sahibinden satılık sıfır
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 9.11.2010Şehir: İstanbulİlan no: 7387
Takas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!