FRANSA ÜRETİMİ 2011 MODEL 3635 MASSEY FERGUSON 4WD.

2011 MODEL 2100 SAATE TÜRKİYE DE SAYILI SAYIDA VAR. FRANSA NIN KENDİ FABRİKASINDA ÜRETTİĞİ TRAKTÖR. HİNDİSTAN ÜRETİMİ İLE KARIŞTIRMAYIN. LASTİKLER %90 DIR SIFIR AYARINDA. ÇALIŞMAYAN AKSAMI YOKTUR MODEL YÜKSELTMEK İÇİN SATIYORUM. BAZI ÖZELLİKLERİNİ AŞAĞIDA BELİRTTİM.

GÜÇ VE TORK: Sabit basınçla püskürtme sistemi , hektar başına daha düşük yakıt maliyetleri, daha düşük egzos emisyonları, daha az gürültü ve daha az motor titreşimi. AGCO POWER motor daha hızlı ve daha pürüzsüz hızlanma, düşük motor hızlarinda daha fazla güç ve tork üretmektedirler.Geliştirilmiş PowerShuttle özelliğine ek olarak şanzıman, popüler SpeedShift özelliği ile pürüzsüz-veya-hızlı mekik hareketi Comfort Kontrol özelliğini muhafaza etmektedir.

KABIN: MF 3635 Serisi, operatör için geniş, stressiz bir is ortamı sağlar. Mükemmel, her yöne ve yukarı doğru görüş sağlar, kolay kabin erişimi ve koltuk etrafında daha geniş alan vardır; direksiyon ve kontrollerin hepsi, iç kabinin yeni bastan tasarlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Gömme güneşlik, yüksek etki oranına sahip klima ve hava temizleme sistemi, daha düşük gürültü düzeyleri, en zor koşullarda bile huzurlu bir is ortamı sağlar Dış cepheye baktığımızda ise, yeni dikey egzos, üzüm, meyve ve zeytin gibi değerli ürünleri zararlı gazlardan korumak üzere tasarlanmıştır. Egzosun yeni konumu, kabinin içindeki gürültü düzeyini de daha fazla azaltmaya hizmet etmektedir.

MANEVRA KABILIYETI
Kısıtlı alanlarda ve narin ürünler arasında çalışmak, kompakt ve özel bir traktörün keskin manevralar yapabilmesi anlamına gelir. MF 3635 Serisi traktörler, onlardan beklenen tüm görevleri yerine getirmek üzere tasarlanmışlardır. İnce ve ‘eğimli‘ ön şasi ve salınımlı ön aks sayesinde manevra kabiliyeti üst düzeye ulaşır. Doğru ve ağır iş için geliştirilmiş direksiyon mekanizması ile birleşen bu araç, sık aralıklarla dizilen değerli ürünlerin etrafında güvenli, kolay yön değişiklikleri yapabilir. Elektrohidrolik kontrol, eğimli ve zor zeminlerde traktörün tutuşunu daha da iyileştirir ve sıranın her iki yanında ekipmanları daha iyi kontrol edilmesini sağlar.

Hızlı arama: 3635 massey ferguson 4wd

Kategori: Tarım Makinaları > TraktörDurum: Sahibinden satılık ikinci el
Bu ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. Bu nedenle ilana ait ekleyen kişi adı, fiyat ve telefon bilgileri görüntülenmemektedir. Eğer ilan size ait ise lütfen üye girişi yaparak ilanınızı güncelleyiniz.
İlan tarihi: 24.5.2018Şehir: Çorum / Kargıİlan no: 43487
Model Yılı: 2011Marka: Massey FergusonTakas: Hayır

YORUM / ÖNERİ / İLETİŞİM MESAJI
İsim:
*Email:
*Telefon:
* Sadece ilan sahibi görebilir!